reklama
reklama
22. 4. 2012 | poslední aktualizace: 26. 4. 2012  16:42

O kadeřnických podpatcích, kometách a EU

Žijeme ve věku rychlosti. Vše musí být online, rychle, hned. Touha médií po chytlavém a zapamatovatelném titulku je silná a tlak na rychlost servírování informací jde často na úkor jejich kvality.
Štefan Füle
Štefan Füle
eurokomisař
Čtěte více o: EU | média
Autoři: Štefan Füle
reklama
Milan
10.5.2012 14:13
O kadřnických podpatcích,..
Už jsem si myslel,že tento p.eurokomisař je tak zavalen prací svého komisariátu pro EU,že mu nezbývá čas.A ejhle on si najde čas napsat článek o fámách,které jdou z Bruselu a šíří se mezi obyvateli malé země uprostřed Evropy.Je to nezávazné téma, o činnosti jeho komisariátu jsme se nedozvěděli nic.Myslím si,že je to škoda,vždyť rozšiřování EU je hodně ožehavé téma ,zvlášť pro země,které buší na vrata EU a žádají o přijetí.A co tak teprve bývalá supervelmoc a o jejím vztahu k EU, jsme nedozvěděli také nic.A je to kardinální zaležitost této bývalé supervelmoci ,nebo p.eurokomisař s touto mocností nejedná,nebo je to tak superdiskretní záležitost,že je lepší psát o podpatcích kadeřnic a jejich zákazu používaní v této tak superdůležité profesi po celé EU.Ano,tak to bývá na tom světě kulatým,dámský podpatek je vždy důležitý.
Jarka
7.5.2012 11:46
O kadeřnických podpatcích, kometách a EU
Je škoda, že tento článek se na novinkách.cz určitě publikovat nebude. Tudíž většina našeho národa bude i nadále prezetovat svoje (někdy velmi hloupé) anti-unijní názory aniž by tušili na čem všem se v Unii pracuje a jak to naše každodenní fungování ovlivňuje.
xyz
26.4.2012 21:44
češi dostanou co si zaslouží
až češí pod vedením bývalého STB agenta Klause rozloží EU, tak se přípojí k Rusku a konečně budou šťastní, jak to vše bude skvěle fungovat. Ten národ vychcánků si nic lepšího nezaslouží...
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama